فیلم برداری از کارخانه اصفهان

به شدت اعتقاد دارم اکثر کارخانه‌ها و صنایع نیاز به شفاف دیده شدن دارند. چرا که هر کدام ویژگی‌های خاص و منحصربه فردی دارن که به دلیل تبلیغات نادرست دیده نشدن. شاید ویدیوهای زیبایی ساخته شده فیلم برداری از کارخانه اصفهان انجام شده ولی نتیجه دلخواه نبوده وتاثیرگذاری که باید داشته باشه رو نداشته.

دلیل این موضوع رو به کار نبردن اصول تبلیغات استراتژی‌ها فیلم برداری از کارخانه و در نهایت ساخت یک فیلم تبلیغاتی است. قطعا اگر این موارد به درستی استفاده شود و ویژگی‌های یک کارخانه شفاف دیده شود، خیلی از موارد تغییر پیدا میکنه و نتیجه بسیار بهتری را شاهد خواهیم بود.

فیلم برداری از کارخانه اصفهان

اصول فیلم برداری از کارخانه

برای رسیدن به یک فیلم تاثیرگذار و درست باید موارد و اصول بسیار زیادی را رعایت کرد.

خاطرم هست یک تیم قوی برای یکی از کارخانه‌های اصفهان ویدیو بسیار زیبایی را تولید کرده بود. وقتی ویدیو مشاهده میشد در نگاه اول همه چیز بسیار جذاب و دیدنی بود ولی تاثیر منفی رو مخاطب گذاشته بود! چرا همه چیز بیش از حد لاکچری و زیبا نمایش داده شده بود. در صورتی که برند مورد نظر یک برند میان رده با مشتری‌‌های میان رده بود، یعنی نباید در تبلیغ اون محصول خیلی از المان‌‌های لاکچری بودن استفاده میشد. این در حالی بود که همان کارخانه محصولی دیگر با کیفیت بالاتر تولید می‌کرد و این ویدیو می‌توانست برای آن محصول  بسیار مناسب باشد.

در نتیجه در فیلم برداری از کارخانه باید دقت داشت که همه چیز شفاف و به درستی نمایش داده شود. نه باید خیلی بالاتر از حد موجود نمایش داده شود و نه باید پایینتر از حد موجود نمایش داده شود.

این یکی از صدها اصول رسیدن به یک تبلیغات تاثیرگذار است.

استفاده از تجهیزات ایمنی در فیلم برداری از کارخانه  را جدی بگیریم. همه چیز توسط مخاطبان بررسی میشه. مخاطب بسیار باهوش‌تر از چیزی است که انتظار داریم. هر نکته ریز و درشتی باعث میشه تاثیر ویدیو در ذهن مخاطب عوض بشه و نتیجه جدیدی بدست بیاد.

تاثیر ساخت مستند صنعتی اصفهان

افتخار این موضوع رو دارم که در بررسی های پس از انتشار خروجی‌ها به نتایج خیلی بی نظیری می‌رسیم. در یکی از تجربیاتم که برای یک کارخانه چاپ و بسته بندی بود، در عرض 2 هفته صاحب کارخانه اعلام کرد با همین ویدیو موفق شده یک پروژه چند میلیارد تومانی را وارد کارخانه بکنه. که حس این موضوع واقعا برای من بی نظیر بود.

در تجربه‌ای دیگر که برای کارخانه ساخت گاردلیر بود، پس از انتشار ویدیو ذهنیت مشتریان کارخانه نسبت به آن کارخانه عوض شده بود و در نتیجه پروژه‌های بیشتر و بزرگتری را به آن‌ها سفارش می‌دادند.

از این دست تجربه‌‌‌ها بسیار زیاد هست و دلیل این موضوع صرفه فیلم برداری از کارخانه اصفهان نیست، بلکه استفاده از اصول بسیار زیاد و مهمی هست که هر کدام می‌تواند تاثیر ویدیو را روی مخاطب بسیار زیاد کند.

برخی نمونه کارهای ما

یک فیلم برداری از کارخانه خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

استفاده از دوربین‌های بروز ، استفاده از تجهیزات حرفه‌ای، استفاده از چند دوربین، وسیله صدا، به کار بردن افکت‌های مختلف و بسیار زیاد و… هیچ کدام به خودی خود ویژگی مثبتی به حساب نمی‌آید!!

این صحبت من برخلاف بسیاری از همکارهای من هست. چرا که تا کنون صدها فیلم را مشاهده کرده ام که از لحاظ فنی بسیار قوی بودند ولی نتیجه کار به قدری بد بوده که صاحب برند دیگر حاضر به استفاده از این ویدیو در تبلیغات خود نیست!  مسئله مهمی که وجود داره تا بتونیم از فیلم برداری از کارخانه اصفهان بهترین نتیجه رو دریافت کنیم استفاده از اصول تبلیغات هست.

کار ما تبلیغاتچی‌ها صرفا ساخت یک ویدیو زیبا نیست بلکه ویدیوهای ما علاوه بر زیبایی باید تاثیرگذاری هم داشته باشه تا بتونیم به فیلم خودمون رو به عنوان یک فیلم تاثیرگذار در نظر بگیریم و نتیجه عالی بدست بیاریم.

هزینه فیلم برداری از کارخانه اصفهان چقدر است؟

جواب این سوال نیاز به در نظر گرفتن چندین مورد دیگر هم هست. برای مثال نیاز شما از ساخت یک ویدیو تبلیغاتی چیست؟ چه کیفیت تصویری احتیاج است؟ چقدر نیاز به تحقیقات بازار داریم، از همه مهمتر چند روز تصویربرداری نیاز هست و چندین سوال دیگر که جواب هر کدام تاثیر مستقیمی در هزینه ساخت ویدیو از کارخانه داره.

اما دقت داشته باشید که به هیچ عنوان قیمت پایین را به عنوان مزیت یک آژانس تبلیغاتی حساب نکنید. گاهی با هزینه کم یک ویدیو ضعیف تحویل می‌گیرید، به طوری که ناچارید تا مجدد هزینه کنید و ویدیو دیگری داشته باشید و در اصل سرمایه خودتون رو هدر دادید.

فیلم برداری از کارخانه یک سرمایه گذاری بزرگ است!

بله یک سرمایه گذاری بزرگ، چرا که قطعا با یک تبلیغ درست چندین برابر هزینه انجام شده به کارخانه شما بازمیگردد و می‌تونید سود بسیار خوبی از این موضوع داشته باشید. پس اگر هنوز به شک دارید که فیلم برداری از کارخانه اصفهان رو انجام بدید یا نه، پیشنهاد میکنم شک خودتون رو کنار بذارید و حتما این کار رو انجام بدید.

موارد استفاده از ویدیو کارخانه:

بعد از تصویربرداری از کارخانه اصفهان و تدوین اون، می‌تونید خروجی ویدیو رو در پلتفرم‌های متفاوتی استفاده کنید، برای مثال:

پخش در نمایشگاه‌ها جهت بازدید بیشتر غرفه و آشنایی بیشتر مخاطبان با شما

شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی

جلسات حضوری

ارسال در پیام رسان‌ها جهت معرفی برند شما

پخش ویدیو در شعبه‌های شما

و….